1. Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę oraz za zakupione kwiaty.  Dziękuję przygotowującym ołtarze na procesję Bożego Ciała z ofiarowane kwiaty. O podjęcie posługi sprzątania w następnym tygodniu proszę rodziny: Rząsa, Szalacha, Wiercioch, Bieniasz i Więcek. 
  2. Różaniec przed sumą 2 lipca poprowadzi Róża pani Józefy Nowak.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. Zachęcam do modlitwy i przedstawiania swych intencji na kartkach.
  4. W czwartek (29 czerwca) UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA – odpust w kościele parafialnym w Łukawcu Dolnym. W naszej parafii Msze św. o godz. 8.00 i o godz. 18.00. W tym dniu zbierana jest składka utrzymanie Stolicy Apostolskiej, tzw. „świętopietrze”.
  5. W I sobotę miesiąca lipca (1 lipca) na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam szczególnie Róże Różańcowe i osoby, które podjęły duchową adopcję dziecka poczętego. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Wizyta u chorych odbędzie się w sobotę, 8 lipca.

 

 

Intencje mszalne (26 czerwca – 2 lipca):

 

– poniedziałek (26 czerwca) – godz. 18.00:

+ Maria i Stanisław Noga – int. od rodziny Jaworskich z Palikówki;

 

– wtorek (27 czerwca) – godz. 18.00:

+ Emilia Dragan – int. od syna Kazimierza z żoną;

 

– środa (28 czerwca) – godz. 18.00:

     + Helena i Wincenty Kokoszka;

 

– czwartek (29czerwca):

– godz. 8.00: + Stanisław Noga – int. od Zakładu Pogrzebowego Haron;

– godz. 18.00: + Agnieszka Kania;

 

– piątek (30 czerwca) – godz. 18.00:

     + Bronisława i Henryk Urban;

 

– sobota (1 lipca) – godz. 18.00:

+ Władysław i Tadeusz Rykała;

 

– niedziela (2 lipca):

7.30  –   W int. parafian;
10.30  –  + Joanna i Henryk Grocholscy;

14.00  –  + W 50 lecie sakramentu małżeństwa Janiny i Bronisława Drzałów – dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia na dalsze lata życia;