17. 04. 2017                                            OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

1.   Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do przygotowania Liturgii Triduum Paschalnego. Dziękuję tym, którzy adorowali Pana Jezusa: Różom Różańcowym, młodzieży i dzieciom – niech Pan wysłucha ich modlitwy. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom, którzy w Wielkim Poście składali dary w   sklepach dla potrzebujących z naszej parafii jak również członkom naszej  Parafialnej Caritas, którzy tę akcję przeprowadzili i złożone dary przekazali potrzebującym.

2.   Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę i zaangażowanie oraz za ofiarę. O podjęcie tej posługi w następnym tygodniu proszę rodziny: Kluz, Kluz, Dziuba, Głowiak i Patrzyk.  

3.   Różaniec przed sumą 23 kwietnia poprowadzi Róża pana Stanisława Chmiela.

4.   W środę Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. Zapraszam do uczestnictwa i przedstawiania swoich intencji.

5.   W czwartek, 20-go kwietnia, na godz. 16.00, zapraszam na spotkanie dzieci z kl. III, na próbę spowiedzi i Uroczystości I Komunii św.

6.   II Niedziela Wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego. Nasz Odpust Parafialny. Msze św.: o godz. 7.30, uroczysta Suma o godz. 11.00, której przewodniczył będzie ks. Jerzy Buczek – kanclerz Kurii Diecezjalnej i ostatnia Msza św. o godz. 14.00. Podczas wszystkich Mszy św. będzie zbierana składka inwestycyjna.

7.   W II Niedzielę Wielkanocną  wraz z całym Kościołem w Polsce rozpoczniemy Tydzień Miłosierdzia. Po wszystkich mszach świętych dzieci ze Szkolnego Koła Caritas i członkowie Parafialnego Zespołu Caritas  będą zbierać datki do puszek, które zostaną  przeznaczone na potrzeby Caritas Diecezjalnej.

8.   Grupa Artystyczna „Przystań” zaprasza na spektakl „Dzień gniewu” R. Brandstaettera, który odbędzie się w następną niedzielę, 23-go kwietnia, w Domu Kultury na Golonkówce o godz. 18.00. Wstęp wolny.

 

 

Intencje mszalne (18 kwietnia – 23 kwietnia):

      

wtorek (18 kwietnia) – godz. 18.00: 

     + Jacek Gaweł – w 2 rocznicę śmierci;

 

środa (19 kwietnia) – godz. 18.00:

     + Bronisława Lech – int. od kolegów z pracy WSK Rzeszów;

 

czwartek (20 kwietnia) – godz. 18.00:

     O łaskę zdrowia dla Franciszka, o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia dla rodziny;

 

     – piątek (21 kwietnia) – godz. 18.00:

     + Józef Nowak;

 

sobota (22 kwietnia) – godz. 18.00:

     + Wojciech Chmaj;

 

     – niedziela (23 kwietnia):

     7.30  –   + Albina i Stanisław – w rocznicę śmierci Albiny;
11.00  –  1) w int. parafian; 2) Z okazji 40-lecia sakramentu małżeństwa Marii i Stanisława – dziękczynna z błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia;

14.00  –  + Maria i Józef Kamińscy;