5. 02. 2017                                            OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 

1.      Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę, oraz za zakupione kwiaty. O podjęcie posługi sprzątania kościoła w następnym tygodniu proszę rodziny: Golonka, Ryndak, Ryndak, Wiercioch i Więch.

2.      Różaniec przed sumą 12 lutego poprowadzi Róża pani Alfredy Miś.

3.      W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 14.00 poświęcenie chleba i soli z racji przypadającego wspomnienia św. Agaty.

4.      Serdecznie dziękuję Paniom z Akcji Katolickiej i Caritasu, które w ubiegłą niedzielę pomagały nam ugościć członków Zespołów i Chórów występujących w Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Bóg Zapłać.

5.      W środę  Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. Zapraszam na do wspólnej modlitwy i do wyrażania swoich intencji na kartkach.

6.      W czwartek (9 lutego), po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie z młodzieżą klasy III gim. przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

7.      W sobotę (11 lutego), z racji przypadającego Światowego Dnia Chorego, wizyta u chorych od godz. 9.00. Proszę zgłaszać chorych do zakrystii. Na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszam szczególnie ludzi chorych, cierpiących i potrzebujących duchowego umocnienia przez Sakrament Namaszczenia Chorych. Po Mszy św. nabożeństwo i wspólna modlitwa w intencji wszystkich chorych z naszej parafii. Z okazji Światowego Dnia Chorego, członkowie naszej parafialnej Caritas, w sobotę, będą odwiedzali w ich domach osoby chore, które nie mogą już chodzić do kościoła.

8.      W sobotę na godz. 15.30 zapraszam na zbiórkę wszystkich ministrantów.


Intencje mszalne (6 lutego – 12 lutego):

 

poniedziałek (6 lutego) – godz.  17.00:

     + Janina Bieniek – od rodziny Bober z Ludczy;

 

wtorek (7 lutego) – godz.  17.00:

            + Tomasz Baran – od brata Piotra;

 

środa (8 lutego) – godz.  17.00:

            + Józef i zmarli z rodziny;

                  

czwartek (9lutego) – godz.  17.00:

            + Maria – w rocznicę śmierci;

           

piątek (10 lutego) – godz.  17.00:

             + Jan, Katarzyna, Waleria i Stanisław;

 

sobota (11 lutego) – godz. 17.00:

            + Emilia i Józef Barszczowscy – w rocz. śmierci Józefa;

 

niedziela (12 lutego):

     7.30 –   + Mirosław Kołodziej – w 14 rocz. śmierci;

     10.30  –   1) + Zbigniew Grzesik – w 5 rocz. śmierci; 2) + Janina Bieniek – od rodziny Śliżaków z Czarnej;

     14.00  –  W int. parafian;