20. 11. 2016                                          OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

1.      Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla. Ojciec Święty Franciszek zakończy dzisiaj Rok Święty Miłosierdzia poprzez zamknięcie Drzwi w Bazylice św. Piotra w Watykanie. Dziękujmy Bogu za owoce tego roku. We wszystkich parafiach naszej Ojczyzny, także i w naszej parafii, po Mszach św. odczytywany jest Akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. W naszej parafii, także dzisiaj, składka inwestycyjna. Składam serdeczne Bóg Zapłać za wszystkie złożone ofiary na tace i te indywidualne czy wpłacone na konto parafialne.

2.      Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę, oraz za ofiarę. O podjęcie posługi sprzątania kościoła w następnym tygodniu proszę rodziny: Szegda, Orzech, 3 rodziny Czekajskich. 

3.      Różaniec przed sumą 27 listopada  poprowadzi Róża pani Janiny Chmiel.

4.      W czwartek, 24-go listopada, na Mszę św. i spotkanie formacyjne zapraszam młodzież III gim. przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

5.      W sobotę, na godz. 16.00,  na spotkanie zapraszam wszystkich ministrantów.  Również w sobotę, po Mszy św. zapraszam wszystkich chętnych, szczególnie wszystkich lektorów, na spotkanie Kręgu Biblijnego.

6.      Wyższe Seminarium Duchowne, jak co roku, zwróciło się do nas z prośbą o przeprowadzenie jesiennej zbiórki do puszek. Wszystkie ofiary zostaną przeznaczone na utrzymanie
i funkcjonowanie WSD w Rzeszowie. Zbiórkę tę przeprowadzimy w następną niedzielę po Mszach św.

7.      Przyszła niedziela to ostatnia niedziela miesiąca i pierwsza niedziela Adwentu. Na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam wszystkie dzieci.

8.      4 grudnia, w niedzielę, po Mszy św. o godz. 14.00, w naszym kościele będzie gościł św. Mikołaj. Spotka się z ministrantami, scholą i Oazą Dzieci Bożych.  Chętnie spotka się również z  innymi dziećmi, których nie będzie miał okazji spotkać w innych miejscach. Gdyby rodzice chcieli, aby św. Mikołaj dostarczył paczki ich pociechom w naszym kościele bardzo prosimy o kontakt do najbliższej niedzieli.

 


 

Intencje mszalne (21 listopada – 27 listopada):

           

poniedziałek (21 listopada) – godz.  17.00:

          + Genowefa Tomaka  – int. od córki z rodziną;

     + Jacek Gaweł – gr. (9);

 

wtorek (22 listopada) – godz.  17.00:

            + Stefania i Jan Pietraszek;

            + Jacek Gaweł – gr. (10);

 

środa (23 listopada) – godz.  17.00:

            + Bronisława – w rocz. śmierci i + Bronisław;

            + Jacek Gaweł – gr. (11);

           

czwartek (24 listopada) – godz. 17.00:      

            W int. p. Teresy Głowiak i jej rodziny – o błog. Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia;

            + Jacek Gaweł – gr. (12);

 

     – piątek (25 listopada) – godz. 17.00:

            + Ludwika

            + Jacek Gaweł – gr. (13);

 

sobota (26 listopada) – godz. 17.00:

            + Ewa Stopa – w 1 rocz. śmierci;

            + Jacek Gaweł – gr. (14);                     

 

     – niedziela (27 listopada):

     7.30  –    W int. Anny i Stanisława Hazików – o błog. Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia;

     10.30  –   W int. parafian;

     14.00  –  + Janina i Stanisław;

                               + Jacek Gaweł – gr. (15);