21. 08. 2016                                              OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

1.             Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę, oraz za ofiarę. Za wystrój kościoła dziękuję nowożeńcom: Andrzejowi i Kindze Kowolikom. Życzymy im Bożego błogosławieństwa oraz samych radosnych i pełnych pokoju dni w czasie ich wspólnego małżeńskiego życia. O podjęcie posługi sprzątania kościoła w następnym tygodniu proszę rodziny: Miś, Miś, Nowak, Kurcek i Kowal

2.             Różaniec przed sumą 28 sierpnia  poprowadzi Róża pani Janiny Chmiel.  

3.             W środę Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. Zachęcam do modlitwy i przedstawiania swych intencji na kartkach.

4.             Dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji poniedziałkowej Uroczystości. Dziękuję tym, którzy postarali się o wieńce, które są symbolem naszej wdzięczności wobec Boga, ale też swą wymową przypominają nam fundamentalne prawdy. Dziękuję za dary przyniesione w procesji, za obecność i modlitwę. Dziękuję Paniom z KGW i Łukawianom, dziękuję Paniom i Panom z początku Łukawca. Niech Miłosierny Pan wynagrodzi swym błogosławieństwem każde dobro, a Matka Boża Miłosierdzia niech wesprze ich modlitwy.

5.             W piątek UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ. Tego dnia w parafiach Polski będziemy przeżywać odnowienie Ślubów Narodu Polskiego. Zapraszam do licznego udziału we Mszy św.

6.             Dożynki Diecezjalne odbędą się w niedzielę 28 sierpnia w Rzeszowie przy Katedrze. Początek o godz. 11.00. Msza św. o godz. 12.00. Zachęcam do udania się do Katedry z naszymi, parafialnymi wieńcami.

 

7.             28 sierpnia to ostatnia niedziela miesiąca. Na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam wszystkie dzieci.

 

Intencje mszalne (22 sierpnia – 28 sierpnia):

           

poniedziałek (22 sierpnia) – godz.  18.00:

          + Bożena Jankowska – w 3 rocz. śmierci;

wtorek (23 sierpnia) – godz.  18.00:

            + Elżbieta Gancarz – int. od koleżanek i kolegów z pracy;

    

środa (24 sierpnia) – godz. 18.00:

            + Janina Bieniek – int. od Róży pani Janiny Pudło;

    

czwartek (25 sierpnia) – godz. 18.00:

            + Tadeusz Dziedzic;

 

     – piątek (26 sierpnia) – godz. 18.00:

            + Maria i Fabian Wiercioch – w rocznicę śmierci Fabiana;

 

sobota (27 sierpnia) – godz. 18.00:

            + Edward Iwiński;

     – niedziela (28 sierpnia):

     7.30  –    + Janina i Bartłomiej Medygrał;
10.30  –   W int. parafian;

 

            14.00  –  W int. Stanisława i Anny – w 45 rocznicę ślubu, dziękczynna za całą rodzinę z prośbą        o dalszą opiekę i błogosławieństwo Jezusa Miłosiernego przez wstawiennictwo Matki        Miłosierdzia;