12. 06. 2016                                              OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.       Bardzo dziękuję tym, którzy w tygodniu podjęli posługę sprzątania naszego kościoła, za ich pracę, oraz za zakupione kwiaty oraz za ofiarę. O podjęcie tej posługi w następnym tygodniu proszę rodziny: Kurdziel, Gaweł, Dziedziak, Gaweł i Pustelak

2.         Różaniec przed sumą 19 czerwca poprowadzi Róża pani Anieli Noga.

3.     Dziękuję najpierw samemu Bogu ale i wszystkim, którzy się przyczynili do organizacji naszego pikniku rodzinnego: panu Sołtysowi z Radą Sołecką, którzy byli współorganizatorami, Radzie Parafialnej, Zespołowi Caritas, Akcji Katolickiej, KSM-owi, Radzie Rodziców ZS w Łukowcu, Kołom Gospodyń Wiejskich, Ochotniczej Straży Pożarnej. Dziękuję wszystkim naszym sponsorom i darczyńcom – specjalne podziękowanie i dokładną listę opublikujemy na naszej stronie internetowej – niech ich dobroć i wrażliwość Bóg wynagrodzi swym błogosławieństwem. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę, zabawę i radość i za wsparcie pieniężne.

4.       Do następnej niedzieli można zapisać się na pielgrzymkę autokarową do Sanktuariów Europy. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Pierwsze spotkanie przedpielgrzymkowe 23.06. (czwartek) o godz. 18.00 w kościele pw. Chrystusa Króla w Rzeszowie.

5.       W środę Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia. Zachęcam do modlitwy i przedstawiania swych intencji na kartkach.

6.    W tym tygodniu przypada III piątek i III sobota miesiąca. Zapraszam do modlitwy w nowennie do Miłosierdzia Bożego i do św. Jana Pawła II.

7.       W naszej diecezji trwa wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. Każdego dnia odbywa się adoracja w jednej z parafii naszej diecezji. W naszej parafii taka adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się w najbliższą sobotę, 18-go czerwca od Mszy św. do godz. 21.00. Zapraszam do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem wszystkich, w szczególności proszę o podjęcie modlitewnych dyżurów: od 18.30 do 19.00 – Róże Józefy Miś, Janiny Chmiel i Janiny Drzał; od 19.00 do 19.30 – Młodzież KSM-u i Oaza Dzieci Bożych; od 19.30 do 20.00 – Róże Marii Myrda, Stanisława Chmiela, Anieli Noga i Alfredy Miś; od 20.00 do 20.30 – Róże Józefy Nowak, Józefa Stróża i Teresy Wiercioch ; od 20.30 do 21.00 – Róże Edyty Więcek, Anieli Michałek, Zofii Komorowskiej i Zofii Jankowskiej;

8.   Następna niedziela to III niedziela miesiąca. W naszej parafii składka inwestycyjna. Wypłaciliśmy przywieziony kamień – 1050 ton – do zapłacenia pozostają prace związane z ogrodzeniem. Bardziej szczegółowe podsumowanie przedstawię po zakończeniu wszystkich prac. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność. 

 

9.             W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam wszystkie dzieci – będzie to czerwcowa Msza św. im dedykowana z kazaniem skierowanym głównie do dzieci. 

 

Intencje mszalne (13 czerwca – 19 czerwca):

           

poniedziałek (13 czerwca) – godz. 18.00:

            + Stefania Miś – int. od rodziny Ryndaków
       + Stanisław Orzech (gr. 8)

 

wtorek (14 czerwca) – godz. 18.00:

            + Stanisław Kwiatkowski – od córki z mężem

            + Stanisław Orzech (gr. 9)

 

środa (15 czerwca) – godz. 18.00:

            + Marian Sowa

            + Stanisław Orzech (gr. 10)

 

czwartek (16 czerwca) – godz. 18.00:

            + Teresa – w 25 rocz. śmierci;

            + Stanisław Orzech (gr. 11)

 

     – piątek (17 czerwca) – godz. 18.00:

            W int. Ojca św. Franciszka – o szczęśliwą pielgrzymkę do Polski – int. od Róży p. Zofii Komorowskiej;

            + Stanisław Orzech (gr. 12)

 

sobota (18 czerwca) – godz. 18.00:

            W int. Sebastiana, o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Miłosierdzia z okazji 18-tych urodzin.

                + Stanisław Orzech (gr. 13)

 

     – niedziela (19 czerwca):

     7.30  –   W int. parafian
10.30  –  + Maria Pachorek – w 3 rocz. śmierci;

 

14.00  –  + Maria Pachorek – w 3 rocz. śmierci,  + Józef Pachorek, + Jan i Maria;